deneme bonusu

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Retina Göz Hastanesi’nden nasıl randevu alabilirim?

Randevu için 7 gün 24 saat 0850 888 24 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden online randevu talebinde bulunabilirsiniz.


Hastalığımla ilgilenen hekime nasıl ulaşabilirim?

Ana sayfamızda yer alan ‘Hekimlerimiz’ bölümünü tıklayarak hastanemizde görev alan hekimlerimize ulaşabilir, ilgi alanlarını ve tecrübelerini öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde hastalığınızın tanısını bilmeseniz bile şikayetleriniz ve hastalığınızın belirtileri doğrultusunda Retina Göz hekimlerinden en uygun olanına randevu oluşturulacaktır.


Bursa Retina Göz Hastanesi nerededir?

Hastanemiz Bursa Nilüfer semtinde Sanayi Caddesi üzerindedir. Şehir dışından gelecek olan hastalarımız ana sayfamızda bulunan ‘İletişim’ başlığı altındaki ‘Yol Tarifi’ butonunu kullanarak bulundukları konumdan hastanemize rahatlıkla ulaşabilirler. BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.


Yurtdışında yaşıyorum hastanenize nasıl randevu alabilirim?

Yurtdışından gelen hastaların seyahat programlarına uygun gün ve saate randevu vermek için azami gayret gösterilmektedir. Ayrıca sizlerden gelecek sorulara cevap vermeye asistanlarımız her zaman hazırdır. Hastalarımıza geri döndüklerinde kendi hekimlerini bilgilendirebilmeleri için yabancı dilde bir rapor düzenlemekteyiz. İhtiyaç duyulduğunda vize veya benzeri izinlerin alınması konusunda hastalarımıza yardımcı olmak için randevularını teyit eden bir mektup da hazırlanabilmektedir.


Bursa Retina Göz Hastanesi’ne yakın olan otelleri nereden öğrenebilirim?

Hastanemiz çevresinde bulunan otelleri öğrenmek için 0850 888 24 00 no’lu telefon hattı ya da 05336806073 no’lu Whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hastanemize yakın otellerden Almira Hotel, Hotel Ramada ve Hotel Aloft’da hasta ve yakınlarına özel indirimler uygulamaktadırlar.


Bursa Retina Göz Hastanesi’nde alacağım teşhis ve tedavi hizmetleri karşılığında ne kadar ücret ödeyeceğim?

İncelemeniz tamamlanmadan bir ücret belirtmek çok mümkün değildir. Ancak bu konuda öğrenmek istedikleriniz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorunuza yanıt vermekten mutluluk duyacağız.


Bursa Retina Göz Hastanesi’nde kurum anlaşmaları var mı? Sağlık sigortaları geçerli mi?

Hastanemizde çoğu hekimin SGK anlaşması bulunmaktadır. Ayrıca bizden alacağınız tıbbi raporlar ve faturalarla başvuru yapmanız durumunda özel sigortanızdan poliçeniz kapsamında yararlanabilirsiniz.


Anlaşmalı olduğumuz kurumlar:

Axa Sigorta

Anadolu Sigorta

Groupama Sigorta

Güneş Sigorta

Demir Hayat Sigorta

Mapfre Sigorta

Halka Bankası Emekli Sandığı Vakfı

TBMM (Türkiye Büyük Millet Meclisi)

BTSO (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası)


İlk ziyaretimde yanımda hangi belgeleri getirmem gerekir?

Devamlı kullandığınız ilaçları ve eğer daha önce yapılan testleriniz veya ameliyat raporlarınız varsa getirmenizi öneririz.


Hastaya eşlik edecek bir kişiye ihtiyaç var mı? Muayene sonrasında hemen işe dönebilir miyim?

Eğer hastamız yaşlı ise yanında bir aile bireyinin olmasında fayda vardır. Ayrıca göz muayenesi sırasında göz bebeklerinin genişletilmesi (pupil dilatasyonu) gerekebilmekte ve bu durumda geçici olarak yakın görme bulanıklığı oluşabilmektedir. Bu süre genellikle iki ile dört saat arasındadır. Ancak bazı hastalarda bu süre biraz uzayabilir.

Online Randevu